Hakkımızda

  • Ana hedefimiz, internet, online chat, çağrı merkezi ve mobil dünyanın tüm imkanlarını kullanarak, müşterilerimizin sigorta ihtiyaçları için “akıllı seçimler” sunmak.
  • Bu işi en iyi şekilde yapmak için, benzer iş modelinin en iyi uygulamalarını görmek ve deneyimlerden yararlanmak adına yurt dışında da pek çok araştırma yaptık, pek çok şirketi ziyaret ettik. Tüm iyi uygulamaları müşterilerimize sunabilmek için not ettik. Gelişmeleri yakından izlemek ve müşterilerimize yansıtmak adına oradaki meslektaşlarımızla sürekli iletişim halindeyiz.
  • Sürekli kendini yenileyen ve her gün gelişen dijital platformlarda, sigortacılığı hızlı ve tüm müşterilerimize daha da ulaşılabilir hale getirmek bizi mutlu kılıyor.

  • Hedefimiz; Sigorta sektörünün çağdaş ve şık bir vitrini olup, Türk Sigorta sektöründeki en yenilikçi uygulamalardan birini hayata geçirerek interneti; mobil telefonlar ve tabletler gibi diğer dijital mecraları etkin bir kanal olarak konumlandırmak ve bu alanda faaliyet gösteren en büyük oyuncu olmak.

Dünyayı SİGORTAlıyoruz sloganımızla çıktığımız yola sizleri de bekliyoruz.


Neden Sigortambudur?

  Çünkü Tüm Sigortalar Bir Tık Uzakta!

   En Kolay - Sigorta artık hiç de karmaşık değil! Anlaşılabilir ve karşılaştırılabilir ürün açıklamalarımız ile ne aldığını bilerek almana yardımcı oluyoruz. Üstelik evden, işten, yoldan, istediğin her yerden işlemini yapabilirsin. 

   En Hızlı 
- Sigorta yapmak artık çok kolay, sadece 3 tık ötende… Tekliflerini oluştur, karşılaştır, en uygun olanını seç, poliçeni oluştur ve yazdır… Üstelik en çok online sigorta seçeneği arasından seçim yaparak poliçeni düzenlemek sadece 5 dakika!

   En Ucuz – En ucuz sigorta poliçesi sadece 3 tık uzağında! Online ya da offline olarak sunduğumuz seçenekler arasından bütçene en uygununu seç ve al, zaman ve para kazan. 

   En Çok Seçenek
 - Online olarak en çok seçeneği gör, ihtiyacına ve bütçene en uygununu seç ve al, zaman ve para kazan. Bütçene en uygun fiyat seçeneği, üstelik anında poliçe satın alma özgürlüğü ile. 

   En Bol Fırsat
 – Tüm kampanyalarımızdan ilk sen haberdar ol, akıllı seçimlerine bir yenisini daha ekle! 

   Dahası var…

  • Poliçelerinle ilgili bilgi değişikliği taleplerini online olarak ilet.
  • Sana özel kampanyalardan faydalan.
  • Poliçe yenilemelerini senin adına biz takip edelim.
  • Poliçenin süresi bitmeden sigorta şirketlerinin sana sunduğu yeni tekliflerden haberdar ol.
  • Hasar durumunda sıkıntı yaşadığında bizi ara.

İlginizi Çekebilir